Робимо політику якісною, політиків - професійними!

2018 

1) «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні - вікно можливостей для прикордонних областей» за сприяння Європейського Союзу в рамках проекту «Громадська синергія» - дослідження кореляції та взаємозалежності реалізованих на Волині ПТТС та Стратегії регіонального розвитку.

2) Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіонів України - проведення аналізу показників, що дозволяють виявити поточний стан регіонів з позицій їх готовності включення у процеси економічної інтеграції з ЄС.

3) «Посилення впливу громадськості на розвиток територіального співробітництва України, Білорусі та Молдови» - аналіз реалізації Програми транскордонного співробітництва «Білорусь-Україна» у Волинській облісті.

4) «Атестація депутатів місцевих рад» - програма спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів місцевих рад. Проект реалізовується спільно з Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Національного фонду демократії (NED, США).

 

 

2017

1) Виконання партнерського проекту разом ВГО «Фонд місцевого розвитку» «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (програма EGAP)» у Волинські області за підтримки Фонду Східна Європа (з 1 січня 2016 р. по 31 травня 2017 р.).

2) Проведення навчань для членів територіальних та дільничних виборчих комісій на перших місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах Волинської та Рівненської областей в рамках спільного проекту Міжнародної фундації виборчих систем та Центральної виборчої комісії.

3) Виконання функцій національного модератора інтерактивної платформи «Відкрите місто» та проведення заходів в рамках роботи виконавчої дирекції «Асоціації відкритих міст».

4) Адміністрування груп «Контролюй волинських депутатів!» та «Вибори на Волині» у соціальній мережі Facebook.

5) Індекс демократичного розвитку регіонів України - дослідження рівня демократичного розвитку областей України.

6) Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіонів України - проведення аналізу показників, що дозволяють виявити поточний стан регіонів з позицій їх готовності включення у процеси економічної інтеграції з ЄС.

7) Інфраструктура регіонів України. Пріоритети модернізації - дослідження рівня розвитку інфраструктури областей України.

8) «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні - вікно можливостей для прикордонних областей» за сприяння Європейського Союзу в рамках проекту «Громадська синергія» - дослідження кореляції та взаємозалежності реалізованих на Волині ПТТС та Стратегії регіонального розвитку.

 

2016

1) Виконання партнерського проекту разом ВГО «Фонд місцевого розвитку» «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (програма EGAP)» у Волинські області за підтримки Фонду Східна Європа (з 1 січня 2016 р. по 31 травня 2017 р.).

2) Проведення навчань для членів дільничних виборчих комісій на проміжних виборах народного депутат України у виборчому окрузі № 23 Волинської області в рамках спільного проекту Міжнародної фундації виборчих систем та Центральної виборчої комісії.

3) Виконання функцій національного модератора інтерактивної платформи «Відкрите місто» та проведення заходів в рамках роботи виконавчої дирекції «Асоціації відкритих міст».

4) Адміністрування груп «Контролюй волинських депутатів!» та «Вибори на Волині» у соціальній мережі Facebook.

5) Регіональна політика в Україні: підсумки розробки та перспективи реалізації стратегій регіонального розвитку - аналіз та розробка рекомендацій для покращення Стратегій регіонального розвитку.

6) Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіонів України - проведення аналізу показників, що дозволяють виявити поточний стан регіонів з позицій їх готовності включення у процеси економічної інтеграції з ЄС.

7) Регіони України - підготовка аналітичного продукту, який відображає соціально- економічні та політичні особливості та динаміку регіонального розвитку.

8) Інфраструктура регіонів України. Пріоритети модернізації - дослідження рівня розвитку інфраструктури областей України.

9) Індекс демократичного розвитку регіонів України - дослідження рівня демократичного розвитку областей України.

 

2015

1) Реалізація проекту «Виконання функцій національного партнера в рамках  проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за підтримки Фонду Східна Європа (з 1 вересня 2014 р. по 31 жовтня 2015 р.).

2) Розробка та супровід виборчих кампаній під час місцевих виборів.

3) Проведення навчань для членів територіальних та дільничних виборчих комісій на місцевих виборах у Волинській та Рівненській областях в рамках спільного проекту Міжнародної фундації виборчих систем та Центральної виборчої комісії.

4) Адміністрування груп «Контролюй волинських депутатів!» та «Вибори на Волині» у соціальній мережі Facebook.

5) Надання адміністративних послуг в Україні: погляд з регіонів - моніторинг якості роботи Центрів надання адміністративних послуг в обласних центрах.

6) Експертне опитування «Україна експертна». Опитування проводилось з метою формування об'єктивного уявлення про стан розвитку українського суспільства і визначення можливих шляхів покращення соціально-економічного розвитку України.

7) Регіональна політика в Україні: підсумки розробки та перспективи реалізації стратегій регіонального розвитку - аналіз та розробка рекомендацій для покращення Стратегій регіонального розвитку.

8) Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіонів України - проведення аналізу показників, що дозволяють виявити поточний стан регіонів з позицій їх готовності включення у процеси економічної інтеграції з ЄС.

9) Інфраструктура регіонів України. Пріоритети модернізації - дослідження рівня розвитку інфраструктури областей України.

 

2014

1) Реалізація проекту «Запровадження моделі ефективної співпраці місцевої влади та громади міста для вирішення локальних проблем через впровадження елементів електронної демократії», який виконувався у співпраці з Луцькою міською радою та ВГО «Фонд місцевого розвитку» за підтримки Фонду Східна Європа (з 1 серпня 2013 р. по 28 лютого 2014 р.).

2) Проведення навчань для членів окружних та дільничних виборчих комісій на позачергових виборах Президента України та народних депутатів України у Волинській та Рівненській областях в рамках спільного проекту Міжнародної фундації виборчих систем та Центральної виборчої комісії.

3) Реалізація проекту «Виконання функцій національного партнера в рамках проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за підтримки Фонду Східна Європа (з 1 вересня 2014 р. по 31 жовтня 2015 р.).

4) Розробка та супровід виборчих кампаній під час позачергових виборів народних депутатів України.

5) Адміністрування груп «Контролюй волинських депутатів!» та «Вибори на Волині» у соціальній мережі Facebook.

 

2013

1) Реалізація проекту «Активна громада - відповідальний депутат», що виконувався за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) (з 1 листопада 2012 р. по 31 жовтня 2013 р.).

2) Виконання регіонального компоненту спільного проекту Лабораторії законодавчих ініціатив та Центру політичних студій та аналітики «Моніторинг державних закупівель в системі освіти», що реалізовується в рамках всеукраїнської ініціативи «За доброчесні закупівлі в системі освіти» (з 15 листопада 2012 р. по 15 листопада 2013 р).

3) Реалізація проекту «Запровадження моделі ефективної співпраці місцевої влади  та громади міста для вирішення локальних проблем через впровадження елементів електронної демократії», який виконувався у співпраці з Луцькою міською радою та ВГО «Фонд місцевого розвитку» за підтримки Фонду Східна Європа (з 1 серпня 2013 р. по 28 лютого 2014 р.).

4) Розробка та супровід виборчих кампаній під час проміжних місцевих виборів.

5) Проведення навчань для членів дільничних виборчих комісій у м. Києві під час повторних виборів народних депутатів України 15 грудня 2013 року.

6) Адміністрування груп «Контролюй волинських депутатів!» та «Вибори на Волині» у соціальній мережі Facebook.

 

2012

1) Випуск щотижневих "Аналітичних підсумків політичних подій тижня" (до червня 2012 р.) та інших аналітичних продуктів;

2) Реалізація проекту «Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні», який виконувався коаліцією громадських організацій, що входять до Мережі підтримки реформ в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа (лютий-грудень 2012 р.).

3) Реалізація проекту «Рік після виборів: моніторинг результатів реформи законодавства України про місцеві вибори», що виконувався в рамках діяльності Мережі підтримки реформ за підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження» (лютий-грудень 2012 р.).

4) Кампанія довгострокового та короткострокового спостереження за виборами народних депутатів Україні в рамках діяльності Громадянської мережі ОПОРА (червень-листопад 2012 р.).

5) Діяльність в рамках регіональної платформи Громадського руху ЧЕСНО (березень-листопад 2012 р.).

6) Проведення навчань для членів дільничних виборчих комісій у Волинській, Рівненській та Київській областях на замовлення суб'єктів виборчого процесу та громадських організацій під час виборів народних депутатів України 2012 року (вересень-жовтень 2012 р.).

7) Розробка та супровід виборчих кампаній під час виборів народних депутатів України 2012 року (червень-жовтень 2012 р.).

8) Моніторинг місцевих ЗМІ на предмет висвітлення діяльності суб'єктів виборчого процесу у Волинській області під час виборів народних депутатів України 2012 року (квітень-жовтень 2012 р.).

9) Реалізація проекту "Активна громада - відповідальний депутат", що виконується за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) (з 1 листопада 2012 р.).

10) Виконання регіонального компоненту спільного проекту Лабораторії законодавчих ініціатив та Центру політичних студій та аналітики «Моніторинг державних закупівель в системі освіти», що реалізовується в рамках всеукраїнської ініціативи «За доброчесні закупівлі в системі освіти» (з 15 листопада 2012 р.).

11) Адміністрування груп «Контролюй волинських депутатів!» та «Вибори на Волині» у соціальній мережі Facebook.

 

2011

1) Випуск щотижневих „Аналітичних підсумків політичних подій тижня" та інших аналітичних продуктів.

2) Реалізація проекту "Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні (Волинська область)" в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що була спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконувалася за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

3) Реалізація проекту «Врахування позицій соціально вразливих верств населення при прийнятті рішень органами місцевого самоврядування міста Луцька» в рамках програми «Підтримка громадських ініціатив з подолання кризи в м. Луцьку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Луцької міської ради (з листопада по грудень 2011 р.).

4) Створення та адміністрування групи "Контролюй волинських депутатів!" у соціальній мережі Facebook.

 

2010

1) Випуск щотижневих „Аналітичних підсумків політичних подій тижня" та інших аналітичних продуктів

2) Виконання регіонального компоненту спільного проекту Мережі підтримки реформ та Громадської асамблеї України «Усвідомлений вибір 2010» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» під час проведення місцевих виборів 2010 року.

3) Проведення навчань для членів дільничних виборчих комісій у Волинській області на замовлення передвиборчих штабів під час місцевих виборів 2010 року.

4) Розробка та супровід виборчих кампаній під час місцевих виборів 2010 року.

 

2009

Проведення навчань для членів окружних і дільничних виборчих комісій у Волинській області у рамках проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні».

 

2008

Підготовка навчально-методичних матеріалів з питань виборчого законодавства та виборчих технологій для суб'єктів виборчого процесу на місцевих виборах.

 

2007

1) Реалізація проекту „Аналіз роботи з виборцями депутатів Луцької міської ради" в рамках проекту «Голос громадськості».

2) Підготовка матеріалів моніторингу «Волинь: рік після виборів» в рамках проекту „Україна: рік після виборів. Моніторинг регіонів", що здійснювався мережею громадських організацій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

3) Проведення навчань для членів окружних і дільничних виборчих комісій у Волинській області у рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні».

 

2006

1) Реалізація проекту „Аналіз ефективності діяльності депутатського корпусу Луцької міської ради у контексті виборчої кампанії 2006" в рамках проекту «Голос громадськості».

2) Проведення навчань для членів окружних і територіальних виборчих комісій у Волинській області та членів дільничних виборчих комісій у Рівненській області  у рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні».

 

2005

Організація «Літньої школи з виборчого права» (пансіонат «Шацькі озера», липень) в рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україні».