Робимо політику якісною, політиків - професійними!

У Луцьку презентували національний конкурс IT-проектів з призовим фондом 4,5 млн грн

27.05.2016

25 травня в DJ Ring Café було презентовано перший в Україні конкурс IT-проектів з електронної демократії EGAP CHALLENGE.

Голова «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» Михайло Наход розповів, що таке  EGAP CHALLENGE. Ініціатива триватиме близько двох років, протягом яких передбачено визначення найбільш актуальних напрямків роботи, інформування та навчання цільової аудиторії, організацію серії креативних уїк-ендів для відбору найкращих ідей по створенню ІТ-рішень в обраних напрямках.

За його словами, конкурс включає п'ять етапів. Спочатку - вивчення суспільних потреб. У травні - першій половині червня відбудеться наступний етап - «Стимулювання», тобто інформування громади про конкурс. Зацікавлені візьмуть участь у «креативних вікендах». Вікенди передбачають неформальне спілкування, інтерактивні форми роботи над ідеями, залучення якнайбільшої кількості людей до взаємодії. Після того як незалежне журі обере фіналістів, розпочнеться третій етап - інкубація. Під час цього етапу учасники конкурсу інтенсивно працюватимуть над своїми проектами, буде проведено триденний тренінг, після якого команди представлять свої напрацювання в Києві.

Голова ВОГО «Фонд місцевого розвитку» Петро Верзун  додав, що EGAP CHALLENGE є саме тією можливістю для початківців проявити себе, презентувати свій проект в сфері електронної демократії та  вчитися у кращих експертів галузі.

У рамках EGAP CHALLENGE функціонує також чотири регіональні центри: SpaceHub у Дніпропетровську, IHub у Вінниці, ImpactHub в Одесі та «Фонд місцевого розвитку» і «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу»  у Луцьку. Конкурс проходить за підтримки та фінансування Швейцарії. Призовий фонд складає 4,5 мільйона гривень. Деталі проекту можна дізнатися на сайті конкурсу.