Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Звернення про фінансову допомогу для здійснення статутної діяльності

11.04.2014


Шановні добродії,

Якщо Ви вважаєте потрібною і актуальною діяльність «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» (далі Центр) спрямовану на здійснення всебічного, повного і неупередженого інформування волинян про діяльність політиків і політичних партій регіону, оцінюєте як професійні та об'єктивні аналітичні матеріали, що регулярно готуються експертами організації, вважаєте змістовними та актуальними заходи і проекти, що реалізовуються нами, тоді пропонуємо Вам долучитися до формування фундаменту діяльності організації - її бюджету.

Центр є неприбутковою громадською організацією, яка працює в режимі регіонального аналітичного центру (think tank). За дев'ять років нашої діяльності основними джерелами фінансових надходжень Центру були власні внески членів організації та гранти міжнародних донорів. Ми прагнемо вдосконалюватись, розширювати сфери діяльності організації, покращувати якість аналітичних матеріалів та заходів, які регулярно проводимо. Для цього нам необхідна підтримка зацікавлених у нашій роботі громадян: простих виборців, активних журналістів та громадських діячів, політиків, депутатів різних рівнів, керівників органів місцевої влади, бізнесменів і меценатів.

Співучасть активної громадськості краю у фінансуванні діяльності Центру допоможе нам і надалі проводити неупереджену роботу в сфері регіональної політичної аналітики. Водночас така підтримка буде виявом зацікавленості та затребуваності у продуктах та послугах нашої організації і свідчитиме про правильність обраного нами шляху.

Станом на сьогодні, окрім підготовки та публікації регулярних аналітичних матеріалів про політичну ситуацію в регіоні, наша організація реалізовує декілька довгострокових проектів, які не мають постійного фінансування. Серед них:

1.      Проект «Твій місцевий депутат. Волинська область», спрямований на стимулювання співпраці депутатів 8-ми місцевих рад області з виборцями;

2.      Проект «Відкрите місто», започаткований для налагодження взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об'єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем луцької громади;

3.      Моніторинг діяльності народних депутатів України від Волинської області;

4.      Щорічне підведення політичних підсумків року;

5.      Проект «Громадський інформаційно-аналітичний центр «ВолиньМедіа», що сприяє налагодженню комунікації влади, бізнесу та громадськості, як між собою так із засобами масової інформації, а також забезпечує умови та можливості для якісного проведення медіа-заходів.

 

Надати фінансову допомогу Центру можна шляхом переказу добровільних пожертв на банківський рахунок організації, за наступними реквізитами:

ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу»

р/р 26007308711101

АТ «УКРСИББАНК» у м. Харкові МФО 351005

Код ЄДРПОУ  - 33680969

В платіжному дорученні просимо вказати: «Безповоротна фінансова допомога для здійснення статутної діяльності, без ПДВ».

 

Про всі фінансові внески (імена благодійників та суму пожертвуваних коштів), а також витрати, на які будуть витрачені ці кошти, ми регулярно публічно звітуємось.

Фінансова допомога будь-яких фізичних чи юридичних осіб не матиме жодного впливу на тематику та спрямованість публікацій і заходів Центру.

Надіємось на плідну та взаємовигідну співпрацю з Вашою установою та будемо вдячні за підтримку діяльності нашого Центру.

 

З повагою колектив

Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу