Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Атестація депутатів місцевих рад: У Луцьку розкажуть як депутати здійснюють прийом та інформування виборців

10.12.2018

13 грудня відбудеться круглий стіл, присвячений підбиттю проміжних підсумків щодо інформування та здійснення прийому виборців депутатами Луцької міської ради.

Дата:четвер, 13 грудня 

Час: 12:00-13:30

Місце:м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5, креативний простір Молодіжного центру Волині

Спікери:

  • Михайло Наход, голова Центру Політичного аналізу та Виборчого Консалтингу
  • Катерина Шарпата, виконавчий директор Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу

До участі у заході запрошуються депутати Луцької міської ради, помічники депутатів, представники громадських організацій, представники засобів масової інформації, інші зацікавлені особи.

Основні теми:

-    оприлюднення депутатами інформації про себе на сайті ради;

-    оприлюднення інформації про проведення прийомів громадян депутатами;

-    робота приймалень депутатів;

-    частота особистого прийому виборців;

-    інформування про свою діяльність і комунікація з виборцями.

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

В розділі «Атестація місцевих депутатів»на інформаційному ресурсі «Ізбірком» 

Докладнішепро громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи у Волинській області звертайтесь до: Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу, 098 278 82 90, [email protected]

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». В місті Луцьк за реалізацію ініціативи відповідає Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу.