Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Найкорисніший тренінг року: «Як знайти своє місце у виборчій кампанії: від виборчого права до виборчих можливостей»

05.12.2018

Якщо ваша участь у виборах розпочинається із отримання виборчого бюлетеня на виборчій дільниці і завершується на етапі вкидання бюлетеня у виборчу скриньку, а ви хочете більшого - найкращі фахівці у сфері виборів знають, як бути максимально корисними та ефективними під час виборчого процесу, та допоможуть вам отримати максимум користі і можливостей для себе, а також реалізувати власні виборчі ініціативи.

За два наступні роки нас чекає три великі виборчі кампанії, а тому «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» оголошує відбір учасників тренінгу «Як знайти своє місце у виборчій кампанії: від виборчого права до виборчих можливостей»

Під час навчання ви отримаєте відповідь на питання:

1.    Чому вибори це важливо та як знайти своє місце у цьому процесі?

2.    Як стати частиною команди виборчого штабу кандидата чи партії, реалізувати свої вміння і навички та заробити при цьому грошей?

3.    Як стати професійним членом виборчої комісії, щоб вас хотіли бачити у своїй команді найрейтинговіші політичні команди?

4.    Як стати професійним спостерігачем за виборами, навчитись розбиратись у виборчому законодавстві і долучитись до діяльності громадських організацій, що займаються спостереженням за виборами? 

5.    Як відстежувати і аналізувати інформацію про діяльність кандидатів і партій, не виходячи з дому? 

6.    Як правильно писати про виборчий процес та поширювати інформацію про вибори у соціальних мережах?

Навчання проведуть кваліфіковані фахівці у галузі виборів, експерти «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу»:

Михайло Наход, голова Центру, кандидат наук з держаного управління, учасник виборчих кампаній з 1998 р. у різних якостях, від спостерігача до керівника кампанії, експерт та тренер з виборчого законодавства та електронної демократії; 

Катерина Шарпата, виконавчий директор Центру, координатор програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області, аналітик, тренер. 

Михайло Шелеп, громадський активіст, політолог, консультант з питань децентралізації та виборів, учасник виборчих кампаній з 2002 р. у різних якостях - від спостерігача до керівника виборчого штабу, тренер з виборчого законодавства;

Андрій Лучик, журналіст, головний редактор Інформаційного агентства «Конкурент», учасник виборчих кампаній з 2002 р. у різних якостях.

та інші експерти і тренери Центру.

До участі у заході запрошуються активні та свідомі волиняни, які планують реалізувати отримані знання і досвід під час президентської та парламентських виборчої кампанії 2019 р. та місцевих виборів  2020 р.

Участь у тренінгу платна. Реєстраційний внесок становить 200 грн. з однієї особи, для студентів - 100 грн.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити реєстраційну форму за цим посиланням https://goo.gl/forms/C0WlK75K9bQBPoce2 до 11 грудня включно

Навчання відбудеться у Луцьку у другій половині грудня 2018 р. і триватиме 4-6 годин.

Відібрані учасники отримають запрошення та детальну програму заходу не пізніше 15 грудня.

За результатами тренінгу усі учасники отримають сертифікати та рекомендації тренерів щодо участі у наступних виборчих кампаніях.

За додатковими питаннями щодо тренінгу звертайтесь: 

Катерина Шарпата, тел. 098 278 82 90, е-mail .