Робимо політику якісною, політиків - професійними!

ЦПАВК долучився до фестивалю «uCRAZYans»

10.10.2018

Представники Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу презентували найуспішніші проекти організації на Фестивалі громадської активності «uCRAZYans». Захід відбувся у неділю, 7 жовтня, на Театральному майдані у Луцьку.

На Фестивалі громадської активності «uCRAZYans» представники ЦПАВК презентували найуспішніші проекти, які були реалізовані командою організації протягом 13 років активності Центру. Зокрема, були представлені ініціативи: «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні (Волинська область)», Громадський інформаційно-аналітичний центр «ВолиньМедіа», «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (програма EGAP) у Волинській області» та «Асоціація відкритих міст». 

«Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу є недержавним регіональним аналітичним центром. Організація була заснована 9 березня 2005 р. громадськими діячами та експертами з досвідом реалізації багатьох політичних та виборчих проектів. Сьогодні ЦПАВК налічує понад десяток експертів та активістів, які за 13 років діяльності організації реалізували близько 50 успішних проектів», - розповіла відвідувачам фестивалю представниця організації Тетяна Шарпата.

Також під час заходу представники організацій-учасників фестивалю розважали відвідувачів інтелектуальними іграми, вікторинами на суспільно-політичну тематику, розіграшами призів. Крім того, усі охочі мали можливість послухати відомих лекторів, які дали відповіді на актуальні суспільно-політичні питання. Серед них були і представники ЦПАВК: член ради Правління Центру, експерт з виборчого законодавства та децентралізації Михайло Шелепта експерт з комунікації Центру, координатор Centre UA Марія Доманська