Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Презентація результатів вимірювання Індексу публічності 2017

04.05.2018

В. o. міського голови, виконавчі органи чи депутати – хто у Луцьку працює найбільш публічно? У Луцьку відбудеться презентація результатів вимірювання Індексу публічності 2017.

8 травня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА і Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу презентуватиме результати п‘ятого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. 

На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності Луцької міської ради та зокрема в.о. міського голови, виконавчих органів влади і депутатів. В ході кампанії ми зібрали дані, що дозволили оцінити, як місцева влада за власною ініціативою інформує громадськість про свою діяльність, яким чином задовольняє потреби громадян в інформації, що є в її розпорядженні, та як звітує про результати виконання своїх повноважень та задекларованих цілей.

Нагадаємо, що у 2016 р. Луцька міська рада зайняла перше місце в загальноукраїнському рейтингу публічності. Які результати цього владного органу за результатами 2017 р.? Дізнаєтеся під час заходу 

Контактна особа: Дмитро Безвербний – 063 41 36 045

Довідково: Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб  місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2017 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей. 

 

Проект реалізовується уже п’ятий рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес. Система показників Індексу публічності розроблена на основі положень українського законодавства та міжнародних стандартів у сфері публічності муніципальної влади. Результатом проведеної кампанії є публікація щорічного всеукраїнського дослідження – «Індекс публічності місцевого самоврядування 2017». З результатами минулорічних вимірювань можна ознайомитися на сайті  www.publicityindex.org.