Робимо політику якісною, політиків - професійними!

УШПС оголошує конкурс на участь у тренінгу в рамках Хабу партійних інновацій.

18.04.2018

Українська школа політичних студій за підтримки International IDEA оголошує конкурс на участь у тренінгу в рамках Хабу партійних інновацій. 

Хаб партійних інновацій – унікальна платформа поширення знань про використання сучасних технологій та інновацій для розвитку політичних партій та партійної демократії в Україні. Хаб партійних інновацій є ініціативою International IDEA та Української школи політичних студій, проекту Лабораторії законодавчих ініціатив.

Другий тренінг в рамках Хабу відбудеться 4-6 травня в м. Київ та включатиме навчальні сесії з питань комунікації з виборцями, прозорості та підзвітності партій, внутрішньопартійної демократії та ефективного менеджменту, а також використовуватиме інструмент DemocracyLabs, розроблений International IDEA, для впровадження інновацій та цифрових технологій в щоденну практику діяльності політичних партій.

До участі в конкурсі запрошуються представники політичних партій, які мають вплив на прийняття рішень, а також ті, хто відповідають за комунікацію з виборцями, голови місцевих партійних осередків, відповідальні за стратегію розвитку партій тощо.

Перевага буде надана учасникам з регіонів, також планується забезпечення збалансованого ґендерного представництва.  

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету до 20 квітня: .

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Заведії на адресу  або за телефоном 044 531 3768.