Робимо політику якісною, політиків - професійними!

«Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Волинській області»

15.02.2018

«20» лютого (вівторок) 2018 року о 10.00 год. в малому конференц-залі готелю «Україна»  (м. Луцьк вул.  Словацього 2) відбудеться прес-конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Волинській області». Організатором заходу є Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу. 

Євроінетграція, єврореформи – слова, які для багатьох українців означають шлях розвитку країни та надію краще життя. Водночас, досить мало в публічному просторі говориться про конкретні показники, якими можна виміряти розвиток цих процесів в Україні в цілому, та в областях зокрема.

Тому, запрошуємо представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти;представники засобів масової інформації відвідати цей захід та разом обговорити результати цього дослідження.

Довідково: Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Центром Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid).

 

Контактна інформація: Контактна особа: Дмитро Безвербний – (063) 413 60 45