Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Конкурс з відбору експертів для підготовки електронного інформаційно-аналітичного довідника «Інструменти е-демократії у містах України»

30.11.2016

Асоціація відкритих міст оголошує конкурс з відбору експерта (експертної групи) для підготовки електронного інформаційно-аналітичного довідника «Інструменти е-демократії у містах України».

Очікується, що відібраний експерт (експертна група), за координаційної підтримки керівництва та експертів Асоціації відкритих міст, підготує інформаційно-аналітичний довідник «Інструменти е-демократії у містах України» у форматі .doc., .docx., чи .pdf.

Підготовлений інформаційно-аналітичний довідник «Інструменти е-демократії у містах України» має включати наступні блоки інформації, але не обмежуватись ним:

  • що таке електронна демократія;
  • які інструменти е-демократії працюють в Україні на національному та регіональному/місцевому рівні;
  • опис і характеристика найбільш поширених інструментів е-демократії, як працюють у містах України станом на кінець 2016 р.;
  • особливості використання різних інструментів е-демократії, як працюють у містах України
  • графічна, статистична інформація та кейси по окремих містах з використання найбільш поширених інструментів е-демократії.

Зацікавленим експертам (експертним групам) необхідно не пізніше 11 грудня 2016 р. надіслати на електронну пошту Асоціації такі документи:

  • резюме експерта або членів експертної групи;
  • опис досвіду підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів у довільній формі з посиланням на відповідні матеріали;
  • пропонована структура довідника (розділи, підрозділи, їх орієнтовний об'єм, графічні та довідкові матеріали);
  • вартість та терміни підготовки електронного довідника.

Наявність досвіду роботи з інструментами е-демократії чи аналітичних матеріалів на основі їх застосування чи використання буде додатковою перевагою. 

Максимальна сума, що може бути виплачена експерту (експертній групі) за підготовку довідника становить 15000 грн. 

Очікується, що експерт (експертна група) розпочне роботу з 20 грудня 2016 р., а робота з підготовки довідника триватиме не більше 2-ох місяців. 

В майбутньому планується підготовка щорічного довідника з цієї тематики. 

У разі виникнення запитань стосовно участі у конкурсі прохання контактувати з виконавчим директором Асоціації відкритих міст Михайлом Находом (0332 78-82-90, 067 332-64-14, 050 844-05-21, , ).

Детальніше про «Асоціацію відкритих міст»: , https://www.facebook.com/opencityassociation/

Підготовка довідника є частиною проекту «Інституційна підтримка діяльності «Асоціації відкритих міст», що здійснюється за підтримки програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), який фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа і Фондом InnovaBridge, а також за підтримки проекту «Відкрите місто», що фінансується Фондом Ч.С. Мотта