Робимо політику якісною, політиків - професійними!

На Волині та в інших регіонах України невдовзі відбуватимуться навчання з виборчого законодавства та державного фінансування політичних партій

22.08.2016

Голова Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу Михайло Наход та експерт ЦПАВК Ольга Наход взяли участь у триденному тренінгу для тренерів з виборчого законодавства та державного фінансування політичних партій. Метою такого навчання була підготовка тренерів для проведення серії навчальних заходів в різних регіонах  України, в тому числі і у Волинській області, присвячених виборчим процесам, реформі виборчого законодавства та державному фінансуванню політичних партій.

Навчання для тренерів було організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) спільно з Центром управління навчаннями учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісій та проходило 16-18 серпня у Києві. Захід відбувався за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine) та Посольства Канади в Україні (Embassy of Canada in Ukraine).

У вересні-жовтні цього року підготовлені тренери проведуть серію навчальних заходів, зокрема: виборчі школи для активістів громадських «Роль громадянського суспільства у виборчому процесі», тренінги для журналістів на тему «Що треба знати про державне фінансування політичних партій», а також семінарів для студентів «Державне фінансування політичних партій», які відбудуться не лише на Волині, але й в інших регіонах України.

Детальніша інформація про навчальні заходи буде розміщена на наших інформаційних ресурсах після 5 вересня.