Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Дроздик Ігор Петрович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 23

Дроздика Ігоря Петровича

Представляючи округ у Верховній Раді України, свої депутатські обов'язки  виконуватиму добросовісно, сумлінно і з повною самовіддачею.

Головним пріоритетом депутатської діяльності вважаю: підвищення життєвого рівня всіх громадян, особливо населення Любешівського, Маневицького, Камінь-Каширського та Ківерцівського районів Волинської області.

 

Для досягнення поставленої мети ставлю перед собою наступні завдання:

Прагнути до створення демократичної парламентської більшості для плідної законотворчої діяльності

Відновлення економічного зростання і закладання інвестиційного фундаменту подальшого стійкого розвитку, що стане передумовою для розв'язання соціальних проблем та поступового підвищення добробуту населення Любешівського, Маневицького, Камінь-Каширського та Ківерцівського районів.

Продовжувати реформування на селі, домагатися підвищення орендної плати за землю.

Залучення до роботи в органах місцевого самоврядування чесних, ініціативних, відповідальних професіоналів, небайдужих до проблем людей.

Вжити максимальних заходів по викоріненню всіх проявів корупційних діянь.

Забезпечити відкритість і прозорість використання бюджетних коштів для розвитку Любешівського, Маневицького, Камінь-Каширського та Ківерцівського районів.

Забезпечити постійне і рівномірне зовнішнє освітлення вулиць селища Любешів, міст Маневичі, Камінь-Каширський, Ківерці та прилеглих до них сіл за зразками сучасних технологій.

 Сприяти розвитку і вдосконаленню мережі регулярного транспортного сполучення, вжити заходи щодо підвищення якості та надійності пасажирських перевезень.

 

У виборчому окрузі першочерговими завданнями  вважаю:

Відродження сільськогосподарського виробництва; створення в районах нових робочих місць; запровадження системи заохочення та стимулювання керівників підприємств усіх форм власності, які забезпечують роботою молодь, жінок, одиноких матерів, сиріт; підвищення соціального захисту безробітних; збереження системи пільг для проїзду в транспорті ветеранів та пенсіонерів.

Впровадження гарантованого безкоштовного медичного обслуговування, гнучке поєднання державної та страхової форм медичного обслуговування.

Відродження системи дитячих культурно-просвітницьких закладів, сприяння розвитку дитячої творчості.

Проведення ремонту житлово- комунальних споруд.

Виконання програми будівництва та ремонту доріг округу, чітка організація мережі регулярного транспортно-пасажирського сполучення.

Оздоровлення екології регіону,  усунення шкідливих виробництв.

Переконаний, разом ми зможемо досягти хороших результатів в підвищенні добробуту людей.

повернутись до списку кандидатів