Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Грицюк Анатолій Петрович

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ

№23

Я, Грицюк Анатолій Петрович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов'язань.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об'єднаною опозицією «Батьківщина», беру на себе такі зобов'язання:

1.     Вступити до фракції Об'єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2.     Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

3.     Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об'єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за Імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.

4.     Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно свою декларацію про доходи та видатки.

У разі невиконання цих зобов'язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об'єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада. Гідне життя.

Я зроблю все, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в'язнів, припинити політичні репресії.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об'єднаної опозиції.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми проведемо антикорупційну люстрацію - перевірку відповідності витрат І вартості майна чиновників задекларованим доходам.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.

Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Я зроблю есе можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я беру на себе зобов'язання перед своїми земляками домогтися:

Відновлення скасованих Чорнобильських програм соціального захисту населення та збільшення розміру соціальних виплат.

Підтримки сільгоспвиробників шляхом Державних дотацій.

Забезпечення доступного і якісного державного медичного обслуговування громадян, збереження діючих закладів охорони здоров'я.

Покращення матеріального забезпечення закладів медицини, освіти, культури.

Збільшення заробітної плати їх працівників до рівня європейських стандартів.

Забезпечення виконання Указу Президента України «Про створення Ківерцівського національного парку «Цуманська пуща».

Завершення газифікації населених пунктів Ківерцівського, Камінь-Каширського, Любешівського районів і розпочати газифікацію Маневицького району.

Проведення  капітального ремонту каналізаційно-насосних станцій, меліоративних споруд з метою захисту населення від підтоплення річками Стир, Прип'ять.

Проведення капітального будівництва, поточного ремонту доріг обласного, районного значення, що знаходяться на території округу.

повернутись до списку кандидатів