Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Недужко Юрій Вікторович

Передвиборна програма  кандидата в народні депутати України  по Луцькому одномандатному виборчому округу № 22

Недужка Юрія Вікторовича

"Збудуймо суспільство народного добробуту в Україні разом!"

 Дорогі лучани ! Я, як і кожен з нас, мрію жити в могутній і багатій Україні!  Я люблю свою країну! Більшість своїх наукових праць я присвятив становленню незалежної демократичної України. Я переконаний, що ми маємо достатній потенціал для того, щоб жити в могутній і процвітаючий країні, бути багатою та щасливою нацією! На це є і відповідні розрахунки Національної академії наук України, де я довгий час пропрацював.

      Я знаю, що потрібно зробити для того, щоб змінити нашу країну, але мені потрібна Ваша підтримка! Потрібно докорінно  міняти політичну та соціально-економічну систему країни! Ми разом повинні збудувати "суспільство народного добробуту" в Україні за прикладом скандинавських країн Північної Європи!       

Для  реалізації поставленої мети я пропоную наступне:

 

1.     Високі зарплати, пенсії та стипендії -  це європейська норма, яку ми законодавчо закріпимо в Україні! Середня щомісячна зарплата в країні становитиме 10 000 грн., пенсія - 6000 грн., стипендія - 3000 грн.! 

2.     В Україні для розвитку бізнесу  кредити будуть на рівні 3-5% річних!  Дешеві кредити стануть локомотивом нашого економічного зростання.

3.     Держава буде щорічно будувати 1-2 млн. квартир. Це житло буде безкоштовно надаватися громадянам України, перш за все молоді,  черговикам, людям, строк експлуатації житла яких вичерпався або добігає кінця!

4.     Ми відновимо промислове виробництво, сільське господарство та видобувну промисловість.  Гроші, надруковані Нацбанком та вкладені державою у виробництво, будівництво, видобувну промисловість та сільське господарство майже не викликають інфляції. Проте, це призводить до швидкого розвитку держави та різкого зниження безробіття в країні, підвищення соціальних стандартів, купівельної спроможності населення, росту ВВП. Україні просто необхідні нові фабрики та заводи, розвиток легкої, харчової та видобувної промисловості. Таким чином ми подолаємо економічну кризу, безробіття та бідність!

5.     Для 7 млн. безробітних українців будуть створені нові робочі місця. Молодь гарантовано отримає не тільки перше робоче місце, але й буде забезпечена високооплачуваною роботою на все подальше життя.

6.     Ми повернемо кошти, які олігархи  розкрадають з Державного бюджету та виводять в офшори. Багатства на суму 120 млрд. дол. США, вкрадені політиканами та олігархами у народу України, нелегітимні! Награбовані багатства - повернемо народу!  Бандитам та олігархам, що не сплачують податків та грабують нашу країну  - тюрми!

7.     В основі реформ в Україні буде лежати збільшення рівня добробуту простих людей та забезпечення національних інтересів держави. Ми скасуємо Пенсійну та Податкову реформи, недопустимо прийняття рабовласницького Трудового та грабіжницького Житлового кодексів. В основі нової Пенсійної реформи буде підвищення в рази рівня пенсій, а не пенсійного віку та страхового стажу.  В основі нової Податкової реформи буде прогресивна система оподаткування, як в країнах Європи. Медик, вчитель, дрібний підприємець будуть платити податки на рівні 5-10%, а олігархи та магнати - 60-75%.  Податками будуть обкладені дивіденди від акцій, які олігархи  виводять в офшори та їх депозити в банках від 1 млн. гривень.     

8.     Це безпосередньо вплине на рівень життя  та добробут кожного лучанина. В Луцьку будуть збудовані новий перинатальний центр та аквапарк, відчутно збільшено кількість дитячих садочків, відновлена "втрачена" за роки дикого феодального капіталізму промисловість міста, забезпечена належна робота підприємств транспорту, зв'язку, будівельної галузі, житлово-комунальних служб.

Зміни можливі,  якщо цього вимагає народ! Я переконаний, разом ми зробимо українську націю заможною та щасливою, а Україну могутньою, багатою та квітучою!

 

 

 

повернутись до списку кандидатів