Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Байцим Василь Федорович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №21

БАЙЦИМА ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА

ГОЛОВНОЮ МЕТОЮ моєї діяльності у Верховній Раді України буде підвищення добробуту та якості проживання всіх Волинян. Акцент буде робитися на соціально-економічний розвиток громад у місті Ковелі, Ковельському, Ратнівському, Старовижівському та Шацькому районах. Я це зроблю особисто зі своєю командою та власними ресурсами шляхом формування потужної інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу, в першу чергу на сільських територіях. Далі - суттєве збільшенням інвестицій в пріоритетні галузі економіки Ковеля, Старої Вижівки, Ратного та Шацька, підняття рівня ділової активності молодих людей та розширення співробітництва всіх представників громад з моїми безпосередніми Європейськими партнерами та колегами.

ПРІОРИТЕТ 1. Надати організаційну та фінансову підтримку представникам місцевого малого та середнього бізнесу (далі по тексту МСП).

Заходи: організація та забезпечення участі місцевого МСП в міжнародних ярмарках та виставках закордоном, організація навчальних візитів до Польщі, Німеччини та інших країн ЄС, розробка професійних бізнес планів та інвестиційних пропозицій, організація індивідуальних зустрічей з потенційними інвесторами, пошук іноземних та вітчизняних інвесторів.

ПРІОРИТЕТ 2. Розширення співробітництва з європейськими партнерами для вирішення важливих регіональних проблем та реалізація інфраструктурних і соціальних проектів; організація інших видів робіт спрямованих на: забезпечення населення якісною питною водою, ліквідацією шкідливих викидів у повітря, водойми та навколишнє середовище, будівництво каналізаційних мереж, проведення заходів по енергозбереженню та використанню відновлювальних джерел енергії, покращення системи управління твердими побутовими відходами, утилізація та переробка сміття.

Заходи:

(1) Посилення залучення органів місцевої влади та громадських організацій до участі в грантових програмах ЄС та ПРОООН. Удосконалення навиків представників органів місцевої влади та громадського сектору у розробці проектних заявок до фондів ЄС.

ПРІОРИТЕТ 3. Робота в напрямку охорони навколишнього середовища, реформи комунального господарства та енергозбереження.

            Комунальні послуги, які надаються сьогодні громадам та безпосередньо волинянам, вимагають радикальних перетворень по підвищенню їх якості, впровадження нових екологічно чистих технологій та інновацій як у сфері їх виробництва, так і у сфері управління ними. Відсутність стратегій та конкретних планів дій в цих сферах перешкоджає пошуку не лише фінансування для їх вирішення, але й несе серйозні проблеми та загрози для здоров'я та життя конкретних людей, для стабільного соціально-економічного розвитку громад в майбутньому.

Заходи: розробка комплексних стратегій та конкретних планів дій для вирішення проблем в комунальному господарстві, охороні навколишнього природного середовища на окрузі.

Джерела співфінансування пріоритетних напрямків діяльності: власні кошти, державний та місцеві бюджети, фонди ЄС, у тому числі програми Добросусідства для країн Центральної та Східної Європи, Східне партнерство та міжнародні фонди.

У ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ ЗОБОВ'ЯЗУЮСЬ:

(1) регулярно проводити прийоми громадян і працювати над вирішенням конкретних проблем та задоволенням соціальних та економічних потреб своїх виборців;

(2) відстоювати інтереси міст та районів округу у вирішенні актуальних для виборців проблем;

(3) постійно спілкуватися з виборцями: з підприємцями, трудовими колективами, молоддю, громадськими організаціями та виконувати їх доручення при голосуванні у Верховній раді України.

 

ЗРОБИМО НАШ РІДНИЙ КРАЙ ПЕРЛИНОЮ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ!   

ДЯКУЮ ЗА ВАШУ УВАГУ!  ЗАПРОШУЮ ДО СПІВПРАЦІ!

                       

Кандидат в народні депутати України                                                              Василь Байцим

 

 

повернутись до списку кандидатів