Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Семченкова Світлана Анатоліївна

Передвиборна програма

 Семченкова Світлана Анатоліївна

 

      Для розвитку України потрібна система сильної державної влади, чітка співпраця її гілок, громадянський мир, порозуміння між різними політичними силами.

      Переконана, що на основі сучасних технологій, реальних інвесторів, системи пільгового кредитування необхідно підтримати і захистити вітчизняного товаровиробника. Законодавство повинно передбачити кримінальну відповідальність за лобіювання правових актів, які суперечать інтересам держави. Це дасть можливість створювати нові робочі місця з гарантованою, гілною оплатою праці. Нашим людям не потрібно їздити на заробітки за кордон. Гроші можна заробляти і в Україні.

          Проблемою є боротьба зі злочинністю. Ми не хочемо хвилюватися за своїх дітей, коли вони повертаються зі школи. Ми не повинні боятись вийти ввечері на вулицю.

       Потрібно докорінно змінити ставлення держави до села, запровадити вигідне кредитування, допомогти у господарюванні власникам паїв.  Цінова політика повинна формуватися з участю виробника. Переробка сільгосппродукції   має прийти в село. Побутові  і  соціальні умови села потрібно максимально наблизити до міських. Слід гарантувати довгострокові безпроцентні кредити для будівництва житла.

        Сильним - роботу, слабким - турботу!

         Ми не повинні кидати напризволяще тих, хто сьогодні потребує турботи і підтримки. Треба зберегти здобутки старших поколінь.  

         Медичне обслуговування на селі вимагає нових підходів.

Я за диференційоване безплатне медичне обслуговування з поетапним переходом до страхової медицини.

         Праця вчителів, медиків, працівників культури повинна бути престижною з оплатою.

         Окреме слово відводжу молоді - обов'язкова середня освіта, рівні можливості для здобуття безплатної вищої та середньої спеціальної освіти, державна підтримка обдарованих дітей.

         Молодим сім'ям - упевненість у завтрашньому дні.

         Стимулювати підприємства під створення робочих місць для молоді. Державна підтримка у працевлаштуванні. Довгострокові кредити на пільгових умовах.

       Молодь - це майбутнє нашої держави. Створення найкращих умов для самореалізації юнацтва - комплексне завдання, вирішення якого потребує як законодавчих ініціатив, так і конкретної праці на місцях.

        Підтримка конкурсними грантами та стипендіями навчання обдарованої молоді округу.

        Організація та оснащення комп'ютерних класів у навчальних закладах округу.

        Моя позиція - відстоювати інтереси регіону.

Свою діяльність спрямовуватиму на вирішення проблем як загальнодержавного, так і регіонального рівня шляхом участі у законотворчій діяльності у Верховній Раді України та особистого розв'язання конкретних проблем на місцях.

         Народний депутат в своїх рішеннях завжди повинен спиратися на думку виборців, якомога швидше реагувати на їх звернення. У разі обрання буду тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування задля вирішення життєвих питань моїх виборців.

 

 

повернутись до списку кандидатів