Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Слабенко Сергій Іванович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 19

Слабенка Сергія Івановича

 

"Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує. Однак  влада, що оголошує війну власній нації,  -  приречена на загибель".  

  

    Сьогодні в Україні панує антинаціональний режим, який взяв курс на:

- знищення і придушення всього українського в поєднанні з відновленням соціального поневолення народу;

- проведення недолугих різноманітних "соціально-економічних  та гуманітарних реформ";

-  ліквідацію  малого та середього бізнесу,  натомість відновлення кріпацтва на підконтрольних  можновладцям  підприємствах;

- політичні репресії проти  Юлії Тимошенко,  Юрія Луценка,  на застосування насилля  проти громадян, невдоволених режимом, та проти відомих громадських і політичних діячів.

     А тому, на моє тверде переконання,  влада  Президента Януковича, уряду Азарова, партії регіонів та їх прибічників,  приречена  відійти  у минуле.

   Продовжуючи свою опозиційну боротьбу, з метою  покласти край свавіллю чинної влади  та протидії  масовим порушенням прав українців,  мною було ухвалено рішення  прийняти участь у парламентських виборах. 

 

   В разі обрання мене народним депутатом, в Верховній Раді першочергово буду боротися:

- за  відміну закону, яким було проведено пенсійну реформу, за якою відбулось підвищення пенсійного віку та мінімального стажу для призначення пенсії;

- за  відміну законів, які посилили податковий тягар для окремих підприємств та не сприяють забезпеченню людей роботою;

- за  відміну законів, які зупиняють соціальні гарантії і пільги афганцям, дітям війни, чорнобильцям, інвалідам та іншим соціально-незахищеним категоріям населення;

- за  відміну закону, яким було незаконно передано частину території України;                                                                                                                  - за  відміну антиукраїнського  закону,  що нищить українську мову;                     - за прийнятя Закону України про  імпічмент Президента  та за створення спеціальної слідчої комісії з питань імпічменту Президента;                              - за те,  щоб в Україні припинилось політичне переслідування опозиції, громадських організацій, засобів масової  інформації;                                          - за  скасування вироків Юлії Тимошенко,  Юрію Луценку   та  всім іншим політичним в'язням.

Незважаючи на протидію кланово-олігархічної системи влади буду відстоювати інтереси  виборців округу  та спрямую свою діяльність на:   - зниження податків, реалізацію програм розвитку виробництва, збільшення робочих місць та забезпечення людей достатньою зарплатою;                           -  законодавче підвищення існуючих розмірів орендної плати, що отримують селяни за земельні паї, які передані сільськогосподарським підприємствам;     - надання державної підтримки та  гарантованого вигідного держзамовлення тим, хто обробляє  земельні частки (паї);                                                           - законодавче обмеження  комунальних платежів для населення, при цьому  видобутий природний газ в Україні та вироблену електроенергію на  атомних станціях спрямувати  на потреби населення  та  соціальної сфери;                      -  збільшення кількості бюджетних місць у вузах та надання молоді гарантій працевлаштування;                                                                                          -- забезпечення доступу громадян до відпочинку на водоймах загального користування  та на вільний доступ до лісів,  підтримка програм екологічного захисту;

- розвиток індивідуального житлового будівництва та його бюджетну підтримку;

- передачу  коштів  з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва і ремонту лікарень, шкіл, дитячих садків, сільських клубів, автомобільних доріг та для вирішення інших питань в користь виборців округу № 19.

 

Як опозиційний політик до діючої влади буду допомагати у розв‘язанні проблем людям, що мешкають у   виборчому окрузі:

- відкрию в містах Володимир-Волинський,  Нововолинськ,  Любомль та смт. Іваничі  громадські приймальні народного депутата України для продовження рішучої боротьби із порушенням конституційних прав і свобод громадян;                                                                                                            - Я буду ВАШИМ ЗАХИСНИКОМ  перед органами державної влади, ЗАХИСНИКОМ від проявів корупції  та хабарництва,  ЗАХИСНИКОМ від байдужості та бюрократизму місцевих чиновників.

 

  Як політик з  твердими  проукраїнськими  переконаннями, як учасник комітету опору диктатурі на Волині  у жодному разі не стану "тушкою влади".  В майбутньому парламенті - вважаю, що входження  до фракції партії регіонів та її прибічників, до інших антиукраїнських утворень є неприпустимим!

      Вірю у мудрість українців, у  справедливий вибір на користь чесного та надійного  ЗАХИСНИКА ЇХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ  у Верховній Раді.

   Вірю  в гідне життя Волинян та європейське майбутнє України!

 

 

повернутись до списку кандидатів