Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Лазаренко Людмила Ростиславівна

Українцям - гідне життя!

Передвиборна програма кандидата у депутати Верховної Ради України Людмили Ростиславівни Лазаренко - педагога і політика.

 

До чого прагнемо?

Україна потребує змін. Надто велика прірва між олігархами і простим людом. У 200 багатіїв держави зосереджені кошти, які вдвічі більші, ніж державний бюджет країни.

В Україні нехтуються закони, права громадян, держава сповзає з принципів демократії до тоталітаризму, корупції. А тому настав час докорінних перетворень в усіх галузях суспільного життя.

За гідне життя і чесну владу.

Тільки при чесній владі можливе гідне життя українців. А тому до Верховної Ради повинні прийти щирі патріоти, професійні та порядні люди.

Не може бути нормальним те, що зарплати і пенсії окремих у десятки разів відрізняються від більшості людей. Ініціюватиму зміни до єдиної тарифної сітки, щоб різниця максимальних і мінімальних зарплат, пенсій становила не більше 3-4 разів, щоб шахтар, який спускається в забій, або доярка, яка ледь світ поспішає на ферму, мали достойну винагороду за свою важку працю. А зарплата чиновників залежала від росту економіки, рівня середньої зарплати працівників у своєму регіоні.

 

Справедливі зарплати - потужний стимул розвитку економіки.

Теперішні вкрай низькі зарплати більшості українців є гальмом розвитку виробництва, уповільнюють ініціативи і новаторський пошук шляхів підвищення продуктивності праці.

 

Де взяти кошти для підвищення зарплат?

1. Стимулювати виробництво.

2. Справедливо розподіляти бюджетні кошти.

3. Зменшити навантаження на фонд заробітної плати.

4. Для повнішого наповнення бюджету поставити дієвий заслін вивезенню капіталу в офшорні зони.

5. Заборонити нераціональне використання державних коштів. У бідній загальноукраїнській родині не може бути нормальним те, що одні жирують, а інші - злидарюють. Стратегічні галузі - повинні бути в руках держави.

 

Наполягатиму на виділенні коштів з державного бюджету на будівництво автопереходу "Кречів-Крилів". Сприятиму добудові шахти №10 та розвитку вугільної галузі. Дбатиму про розвиток малого і середнього бізнесу.

 

За доступні тарифи і ціни.

Підвищення зарплат і пенсій забезпечуватиме купівельну спроможність населення, що сприятиме розвитку економіки.

Молодь повинна бути забезпечена ефективною системою кредитування житла.

Тарифи за комунальні послуги мають бути в межах розумного, а не забирати більшу частину зарплат і пенсій.

Пріоритет - вітчизняне машинобудування, розвиток і стимулювання наукових розробок.

Надра і природні багатства повинні служити для блага українського народу.

Буду виступати проти будівництва на Волині екологічно небезпечних підприємств.

 

Українське село - колиска нації.

Заможна, сильна і впливова Україна неможлива без квітучого села. Земля - національне багатство і ним маємо розпоряджатися розумно.

На моє переконання, держава повинна поставити заслін закордонній продукції низької якості. Це ненормально, що у нас занедбане тваринництво, знищені племінні і насіннєві господарства, чимало маточного поголів'я худоби. Потуги уряду щодо відродження скотарства малоефективні. Добиватимуся підвищення закупівельних цін на молоко і м'ясо. Решту питань вирішать самі аграрії, роботящі, кмітливі, мудрі.

 

Освіта, медицина, культура.

Професії вчителя, медика, працівника культури мають бути шанованими і високооплачуваними, освіта і медицина - високоякісними і доступними.

Якщо буду обрана депутатом, я всіма законними способами боронитиму рідну українську мову, боротимуся із тим, щоб у засобах масової інформації не пропагувалися насилля, розпуста та розбещеність.

 

Чим ми гірші, ніж європейці?

Політику і державу мають творити не товстосуми, а чесні народні обранці.

Я завжди була на боці демократичних сил.

Йду у депутати, щоб завтра ставало кращим. Свій вибір я зробила. Щиро прошу Вас, шановні добродії, підтримати мене. Не дамо грошовитим мішкам розгулу!

Хай Бог благословляє нас!


З повагою кандидат у народні депутати України

Людмила Лазаренко

повернутись до списку кандидатів